Genç Bakıcı ve Anne Profesyonel dadı, çocuğun gelişimi için son derece önemli olmaktadır. İkinci bir anne niteliği taşıyan dadı, bütün gün çocuğun her türlü ihtiyacını karşılamaktadır. Bir bakıcıdan fazlası olan profesyonel dadı hizmeti için referanslı kişiler tercih edilmektedir. Tercihe göre yabancı dil bilen dadı hizmeti sunulmaktadır. Yabancı personellerin oturma izinleri bulunmakta olup en uygun aday titizlikle seçilmektedir.

Profesyonel Dadı Hizmeti Özellikleri

Bebeğin veya çocuğun günlük bakımı, profesyonel dadı hizmeti ile karşılanmaktadır. Gündüzlü veya yatılı dadı seçenekleri bulunmaktadır. Özgeçmişleri ile firmamıza başvuran dadı adayları için mülakat sonrası ailelere önerilmektedir. Bebek ve çocuk bakımı yapabilecek nitelikteki kişiler arasından dadı seçilmektedir. Dadı adaylarının özel yaşamlarının düzenli olmasına dikkat edilmektedir.

Profesyonel Dadı Hizmeti Sorumlulukları

Profesyonel dadı, bebeğin bulunduğu ortamın temizliğinden sorumlu olmaktadır. Bebeğin alt temizliği, banyo yapması ve mama hazırlanması, profesyonel dadı hizmeti kapsamında bulunmaktadır. Anlayışlı ve duygusal zekaya sahip olan dadılar, ailenin direktiflerini eksiksiz uygulamaktadır. Kendi bilgi birikimini aile ve bebekle paylaşan dadılar, işini severek yapmaktadır.

Bebeğin zihinsel ve fiziksel gelişimine katkıda bulunan dadı, hijyen kurallarını bilmektedir. Görünüşü, konuşması düzgün olmakla birlikte bebekle kaliteli zaman geçirmektedir. Uzun vadeli çalışan dadılar, prensipli iş ahlakına sahip olmaktadır. Bebeğin ailesi işteyken veya ev dışındayken gözü asla arkada kalmamaktadır. Çocuk gelişimi konusunda bilgili olan dadılar, çocukları spor ve sanat dallarına yönlendirebilecek seviyede güçlü iletişim becerileri bulunmaktadır.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.