Yaptığımız işi önemsiyoruz, Hareket Noktamız İnsana Saygıdır

“Kaliteye, yüksek değerlere, bütünlüğe ve güvenilir olmaya odaklanmış, profesyonel ve uzman bakıcı personellerimiz ile güler yüzlü hizmet için yanınızdayız.”

Hazal Grup İnsan Kaynakları; yasal olarak faaliyetlerini yürüten Çalışma Bakanlığı yetkili , İŞKUR Özel İstihdam Bürosudur.
Firmamız; 2000 yılından günümüze kadar güven ile hizmet veren ve saygınlık kazanmayı başarmış sektöründe öncü bir kuruluştur.
Hazal Grup İnsan Kaynakları faaliyetlerini, geleneksel usullerle değil profesyonel bakış açısına sahip tecrübeli danışmanları ile yürütür. Hazal Grup’ta memnuniyet esaslı ve çözüm odaklı hizmet anlayışı hakimdir. Aileler ve çalışanlar arasında dürüst ve uzun süreli ilişkiler kurulur. Karşılıklı menfaatlere önem verilir.

Yeni nesil teknolojik avantajlar ile sağlıklı eşleştirmeler yapılır, Hayatınızı kolaylaştıracak olan kaliteli ve esnek çözümler üretilir. Fiziki ortamda yapılan yüz-yüze görüşmeler ile açık , anlaşılabilir , iletişimler sağlanır.
Hazal Grup İnsan Kaynakları; bu hizmetleri sunarken, personel havuzunda bulunan ve veri tabanında kayıtlı sayıları yaklaşık 10.000’i bulan, mülakat ve analizleri yapılmış, deneyimli, tecrübeli, güvenilir, güler yüzlü, mesleki yeterliliği olan, referanslı ve sertifikalı bakıcı adayları ile birlikte çalışır.
Hazal Grup İK yönetimi olarak, bu duygu ve düşüncelerle sağlıklı, huzurlu ve başarılı bir yaşam diliyoruz.

 

Saygılarımızla…