HASTA BAKICI

” Hiç kimse bir hastalık sonucu ölmez, çünkü aynı hastalıktan iyileşen veya o hastalığa hiç yakalanmayan insanlar vardır. ” (Carl Gustov Jung)

Hastalık veya hastalanmak hiç bir insanın arzu ettiği bir şey değildir, sağlıklı kalabilmek ve kendi kendine ihtiyaçlarını karşılayabilmek bütün insanların vazgeçemeyeceği istekleridir.

Fakat hayatımızın her hangi bir döneminde, isteğimizin dışında veya elimizde olmayan sebeplerle hastalanabilir, sakatlanabilir veya yatağa bağımlı olarak hasta bakıcısı desteği ile yaşamak zorunda kalabiliriz.

Böylesi durumlarda yaşam kalitesini artırmak ve olası problemleri ortadan kaldırarak etkilerini en aza indirebilmek için yardımcı destek personelleri ve hasta bakıcısı personellerine ihtiyaç duyabiliriz.

Hasta olan kişi kişisel ihtiyaçlarını karşılayamaz ve hasta bakıcısı olmadan tek başına yaptığı şeyleri artık kısmen veya tamamen yapamaz duruma gelebilir, hasta bakıcısı desteğinden mahrum olarak psikolojik çöküntü ve suçluluk duygusu içinde olabilir.

Hazal Grup İnsan Kaynakları; bahsettiğimiz nedenlerle hasta bakıcısı veya destek personeline ihtiyaç duyan kişilere deneyimli, tecrübeli, referanslı, alanında ne yapması gerektiğini bilen hasta bakıcısı personellerimizle evde bakım hizmeti, hastanede hasta bakıcısı ve refakat hizmeti ve hasta bakıcısı destek hizmeti personeli vererek hasta bakıcısı katkısı ile hayat kalitenizi artırarak hayata tutunmanızı sağlamak, hasta bakıcısı personel yardımıyla sizleri daha iyi durumda görmek bizleri çok mutlu edecektir.

Hizmetlerimiz YATILI ve GÜNDÜZLÜ bakım hizmeti olarak verilmektedir.

”HİZMET ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ FİRMALARIN ÇALIŞMA BAKANLIĞI YETKİLİ İŞKUR LİSANSLI OLMALARINA

LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ.”