HASTA BAKICI

”Bir hastayı tedavi eden doktordur, kurtarıcı ise hastabakıcı”

Sağlıklı olabilmek, bireysel ihtiyaçlarını kendi kendine karşılayabilmek tüm insanların vazgeçilmez isteğidir.

Ancak insanlar yaşamlarının herhangi bir döneminde, değişik sebeplerle hastalanabilir, sakatlanabilir yada yaşamını yatağa bağımlı olarak sürdürmek zorunda kalabilir. Bu gibi durumlarda ve zamanlarda hasta olan kişilerin yaşam kalitelerini yükseltmek, olası problemler ve yan etkilerini en aza indirebilmek için yardımcı destek personeli ve hasta bakıcı personellerin desteğine ihtiyaç duyulabilir.

Çünkü hasta olan kişiler, bireysel ihtiyaçlarını karşılayamazlar, normalde bağımsız ve tek başlarına yapabildikleri aktivitelerinin bir kısmını yada tamamını yapamaz duruma gelebilirler. İlaçlarını almak, banyo ve tuvalete gitmek, giyinmek, yemek yemek, hareket etmek, güvenliklerinin sağlanması gibi ihtiyaçlarını kendi başlarına yapamayabilirler. Buna benzer durumlarla karşılaştıkları zamanlarda da  kendilerini rahatsız ve suçlu hissedebilirler.

Hazal Grup İnsan Kaynakları olarak, yaşamlarının her hangi bir döneminde sağlıklarını kaybederek, bedenen, ruhen ve sosyal açıdan hasta duruma gelen kişilere,  ev ortamında ve hastane şartlarında destek sağlayarak, onların hayata tutunmalarına katkıda bulunabilecek, deneyimli, tecrübeli, sabırlı, saygılı,  mesleki deneyimleri olan, referanslı güvenilir hasta bakıcı adaylarımız ile hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hizmetlerimiz YATILI ve GÜNDÜZ bakım hizmeti olarak verilebilmektedir.

”HİZMET ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ FİRMALARIN ÇALIŞMA BAKANLIĞI YETKİLİ İŞKUR LİSANSLI OLMALARINA

LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ.”