BEBEK BAKICI

”Bütün dünya üzerinde bir tek güzel çocuk vardır, bütün annelerde ona sahiptir.”

Bebekler anne ve babaların mutluluk kaynağı, evlerinin en büyük neşesidirler.

En güzel şartlarda büyümeleri ve gelişimlerini sürdürmeleri, onların kaliteli zaman geçirebilmeleri  bütün anne ve babalar için en önemli önceliktir.

Her anne doğal olarak,  büyüme sürecinde bebeği ile birlikte olmak ister, ancak günümüz şartlarında ve ekonomik sebeplerden ötürü çoğu anneler iş hayatında aktif ve yaygın olarak çalışmak durumundadır. Yeni bebeği olan anneler ilk başlarda yasal izin sürelerinde bebekleri ile birlikte olurlar. Fakat daha sonrasında izin süreleri bitimi yaklaşırken  bebeklerinden ayrı kalma üzüntüsü hissederler ve  bebeklerini emanet edebilecekleri iyi bir bebek bakıcı personel bulabilme telaşına düşerler.  Bu noktada bebek bakımı konusunda tecrübeli, deneyimli, referanslı, sertifikalı, çocuk gelişimi mezunu olan kişilerden destek almaya özen gösterirler.

Hazal Grup İnsan Kaynakları olarak, ailelerimizin beklentilerini karşılayabilecek,  veri tabanımızda kayıtlı , bebek bakımı, ikiz bebek bakımı, anne yardımcılığı pozisyonunda deneyimli, eğitimli, sertifikalı, bebeğinizin beslenmesinden günlük bakımlarına kadar, bulunduğu ortamın hijyenine , güvenliğine en az sizler kadar özen ve dikkat gösterecek, sabırlı, sevgi dolu, sevecen, güler yüzlü, güvenilir adaylarımız ile hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hizmetlerimiz YATILI ve GÜNDÜZ bakım hizmeti olarak verilebilmektedir.

 

“HİZMET ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ FİRMALARIN ÇALIŞMA BAKANLIĞI YETKİLİ İŞKUR LİSANSLI OLMALARINA

LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ.”