YAŞLI BAKICISI

” Yaşlıların güneşe olduğu kadar, sevgiye de ihtiyaçları vardır  ” (Victor HUGO)

Yaşlılar her toplumun önemli ve değer verilmesi gereken önemli bir bölümünü oluştururlar, tecrübe ve birikimleriyle her zaman saygıyı hak ederler.

İnsanlar fiziksel kapasitelerinde değişiklikler olmaya başladığında ve işlevsel yetenekleri azalmaya başladığında yaşlanmaya başladıklarını hissederler, yaşlı bakıcısı desteğine ihtiyaç duymaya başlarlar.

Geleneksel yapıda ve geniş aile ortamlarında kişiler daha rahat yaşlanır, gerekli ilgi ve itibarı görür, bu anlamda yaşlı bakıcısı ihtiyacı gündemlerinde olmaz, bununla birlikte kentleşme ve endüstrileşme ile birlikte bazı insanlar yaşlanma süreçlerinde yalnız kalabilir, fiziki, ruhi ve sosyal ihtiyaçlarında yaşlı bakıcısı desteğine ihtiyaç duyabilir.

Yaşlılıkta görülen bu tip ihtiyaçlar, yaşlı bakıcısı ve destek personeli ihtiyacını da beraberinde gündeme getirir.

İhmali halinde risk taşıyan ve özellikle Alzheimer ve Demans gibi rahatsızlıklara yakalanan yaşlılarımız bu süreçte daha çok yaşlı bakıcısı desteğine ihtiyaç duyarlar, bu pozisyonda olan ve yaşlı bakıcısı destek personeli ihtiyacı duyan yaşlılarımıza, alanlarında bilgili, tecrübeli, deneyimli, sabırlı yaklaşım gösterecek olan yaşlı bakıcısı ve destek personelleri ile kendilerini iyi hissederek yaşlanmalarında  kolaylık sağlanabilir.

Hazal Grup İnsan Kaynakları, yaşlı bakıcısı veri tabanında kayıtlı olan ve yaşlılarımızın her türlü bakım ihtiyaçlarına cevap verebilecek yapıda, deneyimli, tecrübeli yaşlı bakıcısı, sabırlı ve saygılı, referanslı ve sertifikalı yaşlı bakıcı personelleri ile hizmetinizdedir.

Hizmetlerimiz YATILI ve GÜNDÜZ bakım hizmeti olarak verilebilmektedir.

”HİZMET ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ FİRMALARIN ÇALIŞMA BAKANLIĞI YETKİLİ İŞKUR LİSANSLI OLMALARINA

LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ .