YAŞLI BAKIMI

”Herkes uzun yaşamak ister, ama kimse yaşlanmak istemez”

Yaşlı bireyler toplumumuzun önemli ve değer verilmesi gereken bir bölümünü oluştururlar.

Yaşlılıkta görülen, fiziki ve sosyal sorunlar, aile bireylerinin yaşadıkları sıkıntılar, yaşlılarımız için bakım ve destek personeli ihtiyacını gündeme getirir. Bu ihtiyaç toplumun her kesiminde, her kültürde ve her ekonomik yapıda kendini hissettirir.

Yaşlı bireylerin yaşam standartlarının korunması ve sürdürülebilmesi için bakım ve destek personellerinden yardım almak işimizi kolaylaştırır. Bu çerçevede yaşlılarımızın sağlığını ve güvenliğini tehlikeye sokan zararlardan onları koruyabilecek, bedensel temizliklerini kontrol edebilecek, gerekli dikkat ve özeni gösterecek, aynı zamanda sevgi, saygı, sabır ve hürmetle onlara yaklaşacak destek personellerinin sağlanması son derece yararlı olacaktır.

Özellikle ihmal yönünden risk taşıyan bireylere (Alzheimer , Demans gibi mental sorunu olanlar) bakım hizmeti veren kişilerin bilgi, tecrübe, becerileri ile bu hassasiyet ve sorumluluk bilinci ile yaklaşım göstermeleri çok önemlidir.

Hazal Grup İnsan Kaynakları olarak, bu desteğin sağlanmasında katkıda bulunabilecek, deneyimli, tecrübeli, mesleki yeterliliği olan, saygılı, sabırlı, güvenilir referanslı bakıcı adaylarımız ile hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Hizmetlerimiz YATILI ve GÜNDÜZ bakım hizmeti olarak verilebilmektedir.

”HİZMET ALMAYI DÜŞÜNDÜĞÜNÜZ FİRMALARIN ÇALIŞMA BAKANLIĞI YETKİLİ İŞKUR LİSANSLI OLMALARINA

LÜTFEN DİKKAT EDİNİZ .