1. Olgunluk

Çoğu lise öğrencisinden farklı olarak, üniversiteli oyun ablaları daha fazla olgunluğa sahiptirler. Çoğunlukla daha fazla saygıları, sorumlulukları ve hayat tecrübeleri vardır.

2. Enerji

Bildiğiniz gibi anne baba olmak uykusuzluğu da beraberinde getirir. Daha fazla yaşınızın ve sorumluluklarınızın olması daha az enerjinizin olduğunuzu gösterir. Üniversiteli oyun ablaları, gençlik zindeliğine sahip olduklarından heyecanlı çocuklar anne babalarını ve yaşlı bakıcılarını peşlerinden sürüklerken üniversiteli oyun ablaları onlarla başa çıkabilirler.

3. Esneklik

Üniversiteli oyun ablaları tam zamanlı çalışanlara göre büyük avantajları vardır çünkü programları esnektir. Her gün sabah 9 akşam 5 dersleri olmaz ve bazı günler hiç dersleri yoktur. Her gün sabah 11’de dersi biten bir öğrenci öğleden sonra çocuklarınıza bakmak ve siz eve gelene kadar onlarla ilgilenmek için harika bir seçenek olabilir.

Aynı şekilde, sadece geceleri dersi olan bir üniversite öğrencisi gün içinde birkaç saatliğine harika bir oyun ablası olabilir. (Eğer tüm gün boyunca çocuklarınıza oyun ablalığı yapacak birine ihtiyacınız varsa, ek sorumlulukları da yerine getirebilecek bir dadı  veya bakıcı tutmalısınız.)

4. Hareketlilik

Üniversiteli oyun ablaları her gün fakültelerinde ilginç şeyler tecrübe ederler. Çocuklarınızla paylaşabilecekleri birçok hobileri ve ilgi alanları vardır. Ayrıca, ucuz ve eğlenceli yerel faaliyetlerle ilgili her şeyi bilirler.

5. Güvenilirlik

Yurtta yaşayan üniversite öğrencileri sorumluluk almayı ve zaman yönetimini öğrenirler. İşlerini yapmak ve organize etmek konusunda kendilerine güvenirler. Geçmişte güvenilmez oyun ablalarıyla deneyimleriniz olduysa, anlaştığınız vakitte orada olacak güvenebileceğiniz üniversiteli oyun ablaları sizin için hoş bir nimettir.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.