Tek başınıza sevimli ikiz bebekleriniz ile başa çıkamıyorsanız, pedegojik eğitim almış sertifikalı ikiz bebek bakıcılarımız sizlere yardımcı olmak için bir telefon uzağınızda hazır bekliyorlar…

Firmamız bünyesinde özellikle çocuk ve bebek bakıcısı teminin’de çok titiz davranmaktadır. Bu işlerde görevlendirilecek personel herşey’den önce pedegojik bir eğitimden geçmiş olmalıdır. En ideal ikiz bebek bakıcıları ise hem pedegojik eğitim almış hem de anne olan bayanlardır. Çünkü bir bebeği olan anne bütün bebekleri kendi çocuğu gibi sahiplenerek  yaptıkları işin ciddiyetinin farkında olan bakıcılardır… Tabi bunlar temel şartlar olmakla beraber  bu işi yapacak bayan arkadaşların psikolojik yapılarıda titizlikle değerlendirilmektedir.

İkiz Bebek Bakıcılığı için görevlendirilen personelimiz  sürekli bizim gözetimimiz altındadır her gün yaptıkları işler ile ilgili olarak firmamıza rapor vermektedirler. Biz yaptığımız işin ciddiyetini biliyor ve ona uygun hareket ediyoruz.

Bir yanıt yazın

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.