Yaşlı bir aile üyesi için bakım mı arıyorsunuz? Özel olarak bir bakıcı tutmayı düşünüyor musunuz? COVID salgını tüm hayatlarımızı etkiliyor ve profesyonel bir özel yaşlı bakım hizmeti şirketi ile çalışmayı düşünmelisiniz.

COVID salgını hayatımızın bir parçası olduğundan, yaşlı ebeveyniniz veya aile üyeniz için riskleri en aza indirmek için elinizden geleni yapmak istersiniz. Örneğin, yüksek riskli kurumsal bir ortamda çalışan bir bakıcıyı “özel olarak” işe almak pek mantıklı olmaz. Benzer şekilde, maliyetleri düşürmek amacıyla düşük fiyata tanımadığınız ve güvenilmez insanları işe almanın da bir anlamı yoktur.

Bunun yerine öncelikle bir şirket tarafından güvenlik ve sağlık kontrolleri yapılmış uzman bakıcılar, hastaneye gitme ihtiyacını azaltmak anlamına gelir. Bununla birlikte nitelikli bakıcılara sahip olmak, ebeveyninizin hak ettiği bakımı alacağı, daha az komplikasyona sahip olacağı ve hastaneye gitme olasılığının azalacağı anlamına gelir. Ayrıca düşük maliyetle özel çalışan bakıcılar genelde yasadışı bir çalışma düzeni içinde çalışırlar ki bunu yaparak güvenilmez olduklarını göstermektedirler.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.